NOVÝ STAVEBNÍ ZÁKON A PLÁNOVACÍ SMLOUVY

Kdy
18.06.2024
9:00 - 12:00
Kde
Budova Keystone, 6 patro Pobřežní 667/78, Praha 8
Cena
3.900,- Kč bez DPH

Praktický seminář na téma nového stavebního zákona včetně detailního výkladu ke stále častěji využívaným plánovacím smlouvám.

Speciální seminář vyhrazený omezenému počtu účastníků z řad zástupců obcí a develeperů. Seminář bude veden převážně prakticky, když jednotlivá témata budou vysvětlena na vzorovém rezidenčním projektu. Díky formě semináře bude zajištěn prostor pro konkrétní dotazy a diskuzi.

Na semináři probereme například obsah smluv o spolupráci. V této části se zaměříme především na formu příspěvku, vznik nároku na příspěvek a jeho splatnost, dále pak také na součinnost obce a její limity či na sjednávání termínů plnění.

Dále se zaměříme na postavení obce v procesu schvalování a realizace rezidenčních záměrů; řekneme si, v jakých situacích má obec silnou vyjednávací pozici a naopak ve kterých situacích vyjednávací pozici silnou nemá. Věnovat se budeme také možným formám a druhům plnění investora, která může obec prostřednictvím spolupráce s investory získat.

V průběhu celého semináře se budeme věnovat zásadním změnám stavebního práva, které přinese nový stavební zákon, a to primárně z pohledu institutů, které jsou relevantní pro probíhající a připravované projekty. Probereme témata povolování staveb dle nové úpravy, osud již vydaných povolení, nedokončená řízení či přechodná ustanovení.

Seminář bude veden praktickou formou, všechna témata vysvětlíme na konkrétním modelu developerského projektu. Seminář je organizován pro menší počet účastníků, tudíž bude možnost konzultovat Vaše konkrétní dotazy, a také bude prostor pro networking mezi účastníky semináře.

Kdy: 18. 6. 2024 od 9.00 do 12.00 hod.

Kde: Budova Keystone, 6. patro Pobřežní 667/78, Praha 8

Cena: 3.900,- Kč bez DPH

Kapacita semináře je omezena počtem 15 lidí

Registrace na office@kropaceklegal.cz nebo tlačítkem níže

Seminářem Vás provede

Martin Gazda

Martin Gazda

martin.gazda@kropaceklegal.cz

Ostatní semináře

Kontaktní formulář

Čekejte prosím, odesílám Váš dotaz